WARS i SAWA

Zewnętrzna oferta edukacyjna dla uzdolnionych

Nasza szkoła przystąpiła do Warszawskiego Systemu Wpierania Uzdolnionych Wars i Sawa. Dzięki temu naszym celem będzie wspieranie uczniów uzdolnionych. Każde dziecko posiada określone zdolności, każde powinno rozwijać się w tym, w czym czuje się dobrze. My, dorośli, zarówno nauczyciele, jak i rodzice, powinniśmy pomóc dzieciom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań. Wiele zależy od nas - kiedy bowiem docenimy i dowartościujemy starania dzieci, one mogą rozpocząć rozwijanie swoich talentów. Działania szkoły ukierunkowane są przede wszystkim na rozpoznanie zdolności uczniów, na utwierdzenie ich w przekonaniu o posiadaniu indywidualnych predyspozycji do wykonywania określonych czynności. Wskazujemy im drogę oraz możliwość rozwoju celem odnoszenia przez nich sukcesów na wybranym przez siebie polu. Zachęcamy do twórczego myślenia, kształtujemy wiarę we własne możliwości, popieramy realizację awangardowych pomysłów.

Ta strona będzie służyła jako swoista platforma wymiany informacji na temat zajęć pozaszkolnych, warsztatów, kursów kierowanych do dzieci uzdolnionych. Będziemy zamieszczać tu informacje z różnych obszarów (oferta humanistyczna, matematyczna, przyrodnicza, techniczna, informatyczna, sportowa, artystyczna). Zachęcamy również Was, Drodzy Rodzice, do nadsyłania przedsięwzięć, w których mogą uczestniczyć Wasze dzieci. Oferta edukacyjna będzie stale poszerzana o nowe, ciekawe zajęcia. Wszelkie pomysły proszę kierować na adres zdolni318@wp.pl.

Serdecznie dziękujemy za włączenie się w nasze działania wspierania uzdolnionych.

Ruszyły zapisy na letnią edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego!

Rekrutacja jest prowadzona od 8 do 29 lutego 2016r.

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.uniwersytet-dzieciecy.pl/.
Organizatorzy informują, że w przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy limit miejsc na zajęcia EUD, kwalifikacja odbędzie się w drodze losowania. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta EUD.

Wszelkie dodatkowe informacje (takie jak program zajęć) także można znaleźć na stronie internetowej.