Szkoła Varsavianistyczna

Rocznica odsłonięcia Grobu Nieznanego Żołnierza

UROCZYSTOŚĆ ZWIĄZANA Z ROCZNICĄ ODSŁONIĘCIA

GROBU NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA

W dniu 18.11.2016 roku poczet sztandarowy SP 318 - Zuzanna Materkowska, Martyna Malicka oraz Michał Duraj godnie reprezentował naszą szkołę podczas uroczystości zorganizowanej przez Oddział Nauczycielski Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Nad wszystkim czuwała Pani Dyrektor Renata Podolecka oraz tata Martyny.

Na tę piękną uroczystość, związaną z rocznicą odsłonięcia Grobu Nieznanego Żołnierza zaproszenie otrzymały warszawskie szkoły realizujące program Varsavianistycznej szkoły, w którym uczestniczymy.

Delegacje szkół złożyły kwiaty na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza, a wyróżniona uczennica  – Zuzanna Materkowska  złożyła wpis w Księdze Pamiątkowej Grobu Nieznanego Żołnierza.

Bożenna Szakacz-Markiewicz – koordynatorka programu Szkoła Varsavianistyczna