Harmonogram pracy specjalistów Pedagog Szkolny psycholog szkolny nauczyciel terapii pedagogicznej logopeda terapeuta SI GRUPA DLA RODZICÓW „POZYTYWNE WYCHOWANIE” Grupa rozwojowo - profilaktyczna dla młodzieży z klas 6 i 7 Specjalistyczna Poradnia "OPTA" Wybrane miejsca, w których można uzyskać pomoc na terenie m. st. Warszawy Wychowanie dziecka to jedno z najodpowiedniejszych zadań na świecie Oferty dla rodziców i uczniów

Oferty dla rodziców i uczniów

Oferta bezpłatnych zajęć psychologicznych na czas ferii

Szanowni Państwo,

Przed nami zima i ferie zimowe. Wielu uczniów pozostanie w mieście, korzystając z zajęć organizowanych w ramach Zimy w Mieście. Czas ten można wykorzystać wielorako na sportowo, edukacyjnie i psychoedukacyjnie.

W obecnych czasach psychoedukacja staje się jednym z ważniejszych etapów szeroko podjętej edukacji i przygotowania do dorosłości. Dla młodych ludzi ostatni rok, a także wyzwania współczesnych czasów są dość trudne. My dorośli powinniśmy ich wspierać, dając kompetencje emocjonalne, które nauczą ich świadomego i pełnego życia.  Dlatego każdą wolną chwilę warto wykorzystać na ćwiczenie umiejętności społecznych, radzenia sobie z emocjami czy budowanie własnej wartości przez dzieci i młodzież.

Centrum CBT wiodący ośrodek działający na polu pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży,  przygotował dla Państwa ofertę bezpłatnych  zajęć psychologicznych i edukacyjnych, które mogą być przeprowadzone w Państwa placówce w okresie ferii zimowych lub wakacji.

Są to zajęcie krótkotrwałe. Celem  zajęć jest trening umiejętności społecznych i emocjonalnych pozwalających lepiej funkcjonować w szkole, domu i wśród rówieśników.

Zajęcia są bezpłatne. Prowadzone będę przez doświadczonych psychoterapeutów i psychologów pracującymi z młodzieżą i dziećmi. Zajęcia będą odbywać  się w Państwa placówce w terminach i godzinach ustalonych wcześniej.

Z uwagi na fakt, że zajęcia te prowadzone są ramach poradni NFZ uczestnicy, a w zasadzie ich rodzice, muszą wypełnić kartę zgłoszenia dziecka, zgodnie z załączonym dokumentem. Bez przedmiotowych zgód rodziców i poprawnie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych zajęcia nie będą mogły być realizowane.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt. Rodzaj zajęć oraz tematykę prosimy zgłaszać na adres mailowy: osopip@cbt.pl.

Po zgłoszeniu mailowym, przedstawiciel Centrum CBT, skontaktuje się celem ustalenia szczegółów rozpoczęcia działań. W razie pytań zapraszamy do kontaktu do Poradni Centrum CBT zgodnie z lokalizacją. Najbliższą Państwu Poradnię CBT znajdą Państwo na www.cbt.pl w zakładce kontakt.

Poniżej i w załączeniu: oferta zajęć krótkoterminowych  dla dzieci (w czasie ferii i wakacji): oraz formularz zgody

OFERTA

4 SPOTKANIA PO 1,5 H – organizowane 2x w tygodniu po 2h