Harmonogram pracy specjalistów Pedagog Szkolny psycholog szkolny nauczyciel terapii pedagogicznej logopeda terapeuta SI GRUPA DLA RODZICÓW „POZYTYWNE WYCHOWANIE” Grupa rozwojowo - profilaktyczna dla młodzieży z klas 6 i 7 Specjalistyczna Poradnia "OPTA" Wybrane miejsca, w których można uzyskać pomoc na terenie m. st. Warszawy Wychowanie dziecka to jedno z najodpowiedniejszych zadań na świecie Oferty dla rodziców i uczniów

GRUPA DLA RODZICÓW „POZYTYWNE WYCHOWANIE”

SPECJALISTYCZNA PORADNIA

PROFILAKTYCZNO-TERAPEUTYCZNA

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZE ŚRODOWISK ZAGROŻONYCH ALKOHOLIZMEM „OPTA”

02- 520 Warszawa, ul. Wiśniowa 56

Tel/Fax:0-22 826-39-16; 506-399-683 e-mail:  sekretariat@optaporadnia.pl
                  www.optaporadnia.pl

Warszawa, 01.09.2017r.

GRUPA DLA RODZICÓW

„POZYTYWNE WYCHOWANIE”

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 7-12 lat, którzy uczestniczyli w Warsztatach Umiejętności Wychowawczych i w dalszym ciągu odczuwają potrzebę pogłębienia swoich kompetencji rodzicielskich.

Celem grupy jest:

• Wymiana doświadczeń rodziców;
  • Uzyskanie wsparcia emocjonalnego w sytuacjach problemowych w relacji diady rodzic-dziecko;
  • Poznanie sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami dziecka;
  • Odbudowanie równowagi emocjonalnej rodzica, poprzez naukę radzenia sobie z własnymi emocjami;
  • Pogłębienie relacji z dzieckiem poprzez rozumienie i towarzyszeniu mu w świecie jego emocji i doznań;

Podczas spotkań grupy rodzice będą szukać źródła powstania trudnych emocji u swoich dzieci, rozpoznawać z czego te emocje się składają – co jest po stronie rodzica, co jest po stronie dziecka, dzielić się bieżącymi problemami w relacji z dzieckiem oraz poznają sposoby rozładowania emocji u swojego dziecka.

Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu we wtorki w godz. 18:00-19:30. Grupa rozpocznie się po zebraniu odpowiedniej ilości osób (10-12).
Planowanych jest łącznie 13 spotkań.

Oferta skierowana jest do rodziców dzieci mieszkających lub uczących się na terenie Warszawy.

Zainteresowanych zapraszamy na konsultacje do Joanny Warakomskiej i Żanety Wyrwisz.

Zapisy w sekretariacie, nr telefonu do Poradni OPTA : 22 826 39 16, 506 399 683.

ZAPRASZAMY!