Lato w mieście 2018

Ważne informacje.

Informujemy, że:

1. W związku z  elektronicznym systemem generowania kart wyjazdowych dzieci zobowiązane są zgłaszać się w placówce do godziny 8:15. Dzieci, które przyjdą po godzinie 8:15 nie będą uczestniczyć w wyjściach poza teren szkoły.

2. Nieobecności dzieci i odpisy z obiadów zgłaszamy osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły do godz. 8:30. tel. 22 641 52 38

3. Uczniowie podczas wyjść do Sejmu zobowiązani są posiadać legitymacje szkolne.

4. Uczniowie, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach na kręgielni zobowiązani są posiadać obuwie na zmianę z gumowaną (najlepiej jasną) podeszwą.

5. W związku z wysokimi temperaturami, prosimy o zaopatrzenie dzieci w pojemniki na wodę (bidony) oraz nakrycie głowy.

6. Dzieci, które chcą korzystać z zajęć na basenie muszą posiadać odpowiednie akcesoria (ręcznik, czepek, klapki, strój kąpielowy);