AKTUALNOŚCI Skład Samorządu Uczniowskiego Spotkania Samorządu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w 26. finale WOŚP, który odbył się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Było mega zimno, ale było warto! Samorząd Uczniowski uzbierał 2674, 27 zł!! Brawo MY! :)

Szlachetna Paczka

Udało się! Szlachetna Paczka trafiła do wybranej przez nas Rodziny!

Dzięki Waszej pomocy udało się skompletować wszystkie potrzebne rzeczy – odzież, obuwie zimowe, pościel, przybory szkolne, artykuły spożywcze i chemiczne oraz indywidualne prezenty dla wszystkich członków rodziny... a co najważniejsze, za zebrane pieniądze zakupiliśmy łóżko szpitalne, które bardzo ułatwi pani Annie opiekę nad niepełnosprawnym synem :)

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcję.. Zaczęliśmy od zbiórki przetworów domowych, które sprzedawaliśmy w naszej „Szkolnej Spiżarni”, później była dyskoteka, w czasie której otworzyliśmy nasz sklepik ze słodyczami, popcornem i napojami... dzięki Waszej hojności zbieraliśmy i zbieraliśmy kolejne artykuły....a potem już tylko liczenie pieniędzy, zakupy, wybieranie łóżka i pakowanie, pakowanie, pakowanie... wspólne dostarczenie prezentów do magazynu i JUŻ! :) Tzn. nie takie „już”, bo łóżko trzeba było jeszcze wnieść na 7 piętro... bez windy! Ale tym już zajęło się Wojsko Polskie.

Rodzina była przeszczęśliwa, polały się łzy szczęścia!

Dzięki jeszcze raz!

Martyna Mendelowska

opiekun Samorządu Uczniowskiego

A w galerii trochę zdjęć z całego procesu – od słoika aż do magazynu Szlachetnej Paczki.

____________________________________________________________________________________________________

DYSKOTEKA SZKOLNA

Znamy już termin dyskoteki andrzejkowej.

24 listopada szykujcie się na świetną zabawę!!!

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

Ruszyła nowa edycja akcji "Szczęśliwy numerek".

Sprawdzaj codziennie rano, czy dopisało Ci szczęście?!