Konkursy i zawody

MAZOWIECKI KONKURS HISTORYCZNO - PLASTYCZNY „NIGDY WIĘCEJ WOJNY”!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII naszej Szkoły do udziału w MAZOWIECKIM KONKURSIE HISTORYCZNO - PLASTYCZNYM „NIGDY WIĘCEJ WOJNY”.

Tematem Konkursu jest twórcza interpretacja hasła: „Nigdy więcej wojny”. Uczestnicy powinni zaprezentować dowolne wydarzenie, postać, symbol lub miejsce, które miało istotny wpływ na kształtowanie losów naszej Ojczyzny w formie pracy plastycznej. Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie konkursowym.

Z ramienia naszej Szkoły konkurs organizują: Pani Edyta Chabros-Frankiewicz (nauczycielka plastyki i muzyki) i Pan Daniel Stawski (nauczyciel historii).

Koordynatorzy konkursu wyłonią najlepsze prace konkursowe, z każdej z trzech kategorii wiekowych (uczniowie klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII). Następnie wyselekcjonowane prace zostaną przesłane  do głównego organizatora konkursu, tj. Szkoły Podstawowej nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego” w Warszawie.

NA PRACE CZEKAMY DO 2 MARCA 2023 r.!

Prace konkursowe (wraz z załącznikami, patrz: regulamin konkursu) należy składać do sali nr 11 do Pana Daniela Stawskiego lub do sali nr 12 do Pani Edyty Chabros-Frankiewicz.

UWAGA! Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu. LINK DO REGULAMINU:

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Koordynatorzy konkursu: Edyta Chabros-Frankiewicz i Daniel Stawski.