Nawigacja

Wyniki konkursu "Świat przyrody jesienią"

 

 

                                                              

 

 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego

Mamy przyjemność poinformować o rozstrzygnięciu Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Świat przyrody jesienią”, w którym brały udział dzieci zapisane do świetlic szkolnych na Ursynowie.

Przy ocenie prac brano pod uwagę oryginalność, pomysł oraz estetykę wykonania

 

                                                  Lista laureatów:

Klasa „0” – oddział przedszkolny

I.Oliwia Stefańska    SP nr 336       nauczyciel: Agata Błaszczykiewicz

II.Lena Bałabuch       SP nr 313       nauczyciel: Grażyna Klicka

III.Filip Jungowski      SP nr 16         nauczyciel: Aleksandra Sych

         Wyróżnienia:

                     Aleksandra Zych   SP nr 340        nauczyciel: Anna Jekiełek

                     Mateusz Siwak      SP nr 100         nauczyciel: Krystyna Widlicka

                     Piotr Drozdowski  SP nr 336        nauczyciel: Agata Błaszczykiewicz   

 

        Klasa I

        I.          Sonia Kasica          SP nr 330          nauczyciel: Joanna Karczmarczyk

        II.        Weronika Janik     SP nr 336          nauczyciel: Agnieszka Dzierżanowska

        II.        Magdalena Mróz   SP nr 336         nauczyciel: Iwona Bochowicz

        III.    Wiktoria Kasperkiewicz  SP nr 318 nauczyciel: Hanna Wadzyńska - Nowosad

Wyróżnienia:

            Dominika Dudziak  SP nr 336          nauczyciel: Justyna Sieklicka

            Natalia Solska         SP nr 336           nauczyciel: Iwona Bochowicz

           Natalia Furmaga     SP nr 322          nauczyciel: Paulina Cysak  

Klasa  II

I.Natasza Jasiewicz          SP nr 16         nauczyciel: Monika Kosiura

II.Maria Ćwikła               SP nr 330       nauczyciel: Justyna Kubacka

II.Julia Wrochna              SP nr 330       nauczyciel: Kamila Jarska

III.Dominika Pacholska    SP nr 330        nauczyciel: Marta Winiarek

Wyróżnienie:

            Aleksandra Dybalska     SP nr 310       nauczyciel: Joanna Wyczółkowska

            Oliwia Szabrańska          SP nr 322       nauczyciel: Paulina Cysak

            Hanna Drozdowska       SP nr 319        nauczyciel: Dorota Pietrzak

Klasy III

I.Hnna Kamińska              SP nr 319       nauczyciel: Urszula Czarnota

II.Agata Plachimowicz         SP nr 322      nauczyciel: Małgorzata Golan

III.Ryszard Wawrzyńczyk  SP nr  323      nauczyciel: Klaudia Budzyńska

Wyróżnienia:

            Mikołaj Stasiak               SP nr 81           nauczyciel: Bożena Kaczmarska

             Lily Brewin                    SP nr 319         nauczyciel: Joanna Stolarczyk

  

 

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a nauczycielom za trud i zaangażowanie w przygotowanie uczniów.

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu oraz nauczycieli na uroczystość wręczenia nagród i dyplomów oraz wystawę prac konkursowych, która odbędzie się w dniu 4 grudnia 2014r. o godzinie 10.45 w Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 318 ul. L. Teligi 3.

 

                                                                                                Organizatorzy konkursu:

                                                                                               Dyrektor szkoły, kierownik świetlicy i wychowawcy

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie im. J.CH.Andersena
    ul. L. Teligi 3
    02-777 Warszawa
  • (22) 6415238

Galeria zdjęć

Mapa