Konkursy i zawody

Grywalizacja "Gdzie jest Mikołaj?"

Zachęcam uczniów do wzięcia udziału w świątecznej „Grywalizacji”

Gdzie jest Mikołaj ? Ogólnopolska grywalizacja dla szkół.

1.Czas trwania grywalizacji.

Grywalizacja “Gdzie jest Mikołaj?” trwa przez 10 kolejnych dni, od 11 do 20 grudnia 2022 roku.

2. Uczestnicy grywalizacji

W projekcie bierze udział 15 uczniów Naszej Szkoły.  Ze względu na stopień trudności zadań optymalny wiek ucznia to 12-14 lat (klasy 6-8).

3. Zgłoszenia

Do 5 grudnia należy zapisać się do rywalizacji do Pani Martyny Prokopczyk – Słoń (nauczyciel przyrody i geografii). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

4. Czego potrzebuje uczeń aby z sukcesem uczestniczyć w grywalizacji?

- Danych dostępowych do platformy https://www.gdziejestmikolaj.pl/

- Dostępu do Facebooka (platforma zapasowa, na której będą publikowane zagadki w przypadku awarii głównej platformy).

- Komputera (wszystkie zagadki należy rozwiązywać na komputerze).

- Telefonu komórkowego (z zainstalowanym dowolnym  programem do skanowania kodów kreskowych oraz QR).

- Kontaktu ze swoim nauczycielem – może się zdarzyć, że wasz opiekun będzie posiadał fragment kodu/hasła itp., którego będziecie potrzebowali w danym momencie gry.

5. Publikacja zagadki dnia

Każdego dnia, w trakcie grywalizacji, między godziną 19.00 a 19.30 na stronie https://www.gdziejestmikolaj.pl/  będzie opublikowana zagadka dnia.

Uczniowie mogą przesyłać swoje odpowiedzi do godziny 12.00 następnego dnia, licząc od dnia opublikowania danej zagadki. Po tym czasie nie będą już przyjmowane odpowiedzi i dodawane punkty do rankingu.

6. Nagrody

Więcej informacji pod adresem

Gdzie jest Mikołaj ? Ogólnopolska grywalizacja dla szkół. – Gdzie jest Mikołaj z prezentami? Pomóż nam go odnaleźć ! (gdziejestmikolaj.pl)