Konkursy i zawody

Konkurs plastyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch”

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Cele konkursu:
- propagowanie wśród dzieci wiedzy dotyczącej zdrowia i zdrowego stylu życia,
- rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci,
- kształtowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych,
- promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie.
Koordynatorzy konkursu: Monika Matyka wraz z zespołem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
2. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 1-3.
3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej ze zdrowym stylem życia.
4. Format pracy: praca płaska, technika dowolna, format A4.
5. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora konkursu.
6. Podstawowym kryterium oceny będzie: zgodność z tematyką konkursu, samodzielność, kreatywność oraz estetyka.
7. Każda praca na odwrocie powinna być opatrzona danymi: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.
8. Prace należy składać do sali nr 10 do 4 listopada 2022 r do Pani Ewy Zarzyckiej -Pudło.
9. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu, zostanie wykonana tablica pokazowa z dziełami uczniów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystywania prac oraz danych osobowych w celu popularyzacji konkursu.

Wyniki konkursu i nagrody:
1. Komisja powołana przez organizatora konkursu wyłoni spośród przysłanych prac laureatów konkursu.
2. Wyłonione zostanie I, II, III miejsce i 3 wyróżnienia.
3. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody na najbliższej uroczystości szkolnej po zakończeniu konkursu.
4. Termin rozstrzygnięcia konkursu: 10 listopada. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz na librusie w zakładce ogłoszenia.
6. Prace nie będą zwracane autorom.
7. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników, które będą wykorzystane do ogłoszenia wyników konkursu.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają organizatorzy pod adresem e-mail:
mmatyka@eduwarszawa.pl