Szkoła Varsavianistyczna

"Kredowa dziewczynka" oraz "Złota kaczka" zgłoszone do konkursu "Warszawa Szwankowskiego"

DRODZY UCZNIOWIE I DRODZY RODZICE

Bardzo dziękuję Rodzicom i Dzieciom z klasy VIA za ogromne zaangażowanie i pomysł na film  „Złota kaczka", którego wartość jest nieoceniona. Realizacja filmu, w oparciu o zwiedzanie najciekawszych miejsc w Warszawie, była jego głównym celem i motywem. Jednak nikt nie ma wątpliwości, że równie ważne -  o ile nie ważniejsze - było wspólne spędzanie czasu  i dobra zabawa.

Dziękuję za scenariusz, reżyserię, montaż i piękną muzykę, za wspaniałą atmosferę podczas naszej współpracy i... mogłabym tak bez końca...

Dziękuję  również wszystkim dzieciom z klas IV-VI oraz niektórym młodszym - za wspólne spędzanie czasu i ogromne zaangażowanie w realizację filmu warsztatowego „KREDOWA DZIEWCZYNKA”.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z tekstem, który opowiada nam – kim był Eugeniusz Szwankowski – patron naszego konkursu filmowego.

Dla dotychczas niezdecydowanych – dobra informacja – możecie również popracować nad swoim filmem w nowym roku 2017, gdyż w styczniu rozpocznie się kolejna edycja konkursu.

Obydwa filmy zostały zgłoszone do konkursu "WARSZAWA SZWANKOWSKIEGO".

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

Zapraszam wszystkich na pokaz przedpremierowy dwóch filmów podczas zajęć pozalekcyjnych -  KOŁO FILMOWE – 26.10.2016 - ŚRODA 16.30-18.00

KREDOWA DZIEWCZYNKA – film warsztatowy uczniów SP 318

ZŁOTA KACZKA – film uczniów z klasy VIA