Fundacja Pro-Musica w naszej szkole

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od dnia 1 września 2012 r.
na terenie naszej szkoły w porozumieniu z Dyrektor Renatą Podolecką oraz władzami Dzielnicy Ursynów rozpocznie swoją działalność fundacja której celem będzie kontynuacja istniejącego rozszerzonego programu edukacji muzycznej w formie odpłatnych zajęć indywidualnej nauki  gry na instrumentach muzycznych dla uczniów szkoły. Działalność fundacji będzie działalnością „non profit”, zaś koszty ponoszone przez rodziców pokrywać będą wyłącznie koszt lekcji oraz obsługi księgowej projektu.

Wszystkich chętnych zapraszamy serdecznie.
pro.musica318@gmail.com

Zarząd Fundacji Pro-Musica