Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019 Fundacja Pro-Musica w naszej szkole Współpraca z GALERIĄ DZIAŁAŃ- warsztaty Rejestr zabytków na Ursynowie KONKURSU WARSZAWA SZWANKOWSKIEGO – II EDYCJA ETYKA Dodatkowe zadania z języka angielskiego dla klas 4-8

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej

z Oddziałami Integracyjnymi nr 318

w roku szkolnym 2018/2019

 

Edukacja wczesnoszkolna klasy I – III

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

sala

1.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 1

czwartek 11:45 – 12:30
 

Olga Kosińska

5

2.

Zajęcia czytelnicze „Z książką przez cztery pory roku” dla klas 1

poniedziałek 12:50 13:35

Olga Kosińska

5

3.

Koło polonistyczne „Sowa mądra głowa” dla klas 1

poniedziałek 13:55 – 14:40

Olga Kosińska

5

4.

Koło matematyczne „Gry matematyczne” dla klas 1

wtorek 13:55 – 14:40

Anna Sągała

4

5.

„Wiem co potrafię” dla klas 1

wtorek 12:50 – 13:35

Anna Sągała

3

6.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 1

poniedziałek 11:45 – 12:30

Diana Januszewska

4

7.

Zajęcia grafomotoryczne „Sprawna rączka” dla klas 1

środa 11:45 – 12:30

Diana Januszewska

4

8.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 2

czwartek 10:50 – 11:35

Justyna Staręga

gab. wf

9.

Gry planszowe/szachy dla klas 1-3

piątek 12:50 – 13:35

Justyna Staręga

11

10.

Koło matematyczne dla klas 2

wtorek 8:00 – 8:45

Ewa Zarzycka - Pudło

11

11.

„Wiem co potrafię” dla klas 2

czwartek 12:50 – 13:35

Ewa Zarzycka - Pudło

10

12.

„Małe rękodzieło” dla klas 2

czwartek 13:55 – 14:40

Ewa Zarzycka - Pudło

10

13.

Zajęcia Dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 3

wtorek 12:50 – 13:35

Bożena Marszałek

6

14.

„Łamigłówki i krzyżówki” dla klasy 3

wtorek 13:55 – 14:40

Bożena Marszałek

6

15.

Kółko religijne „Wzorowy chrześcijanin” dla klas 1 - 3

wtorek 13:55 – 14:40

Ewa Trus

6

16.

Angielski śpiewająco dla klas 2 - 3

piątek 12:50 – 13:35

Olga Korczak

10

17.

ABC języka niemieckiego kl. 1 - 4

piątek 15:00 – 15:45

Danuta Barszcz

6

 

 

 

 Klasy IV – VIII

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

sala

1.

Zabawy z matematyką dla klas 4

poniedziałek 15:45 – 16:30

Joanna Ciesielska

7

2.

Zabawy z matematyką dla klas 5

środa 14:50 – 15:35

Artur Wasilewski

21

3.

Zabawy z matematyką dla klas 6

poniedziałek 15:45 – 16:30

Andrzej Kulis

22

4.

Zajęcia z fizyki

czwartek 15:45 – 16:30

Joanna Ciesielska

23

5.

Zajęcia z języka hiszpańskiego

poniedziałek 7:10 – 7:55
wtorek 7:15 -8.00

Grzegorz Czarnecki

7

14

6.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego klasy 4-8

wtorek 14:50 – 15:35

Iwona Marchewka

18

7.

Koło języka angielskiego
dla klas 4 - 8

wtorek 13:55 – 14:40

Iwona Marchewka

18

8.

Koło języka angielskiego (poziom zawansowany) dla klas 4 - 8

czwartek 14:50 – 15:35

Iwona Marchewka

20

9.

CLiL – ki, czyli naukowy angielski dla klas 4

poniedziałek 14:50 – 15:35

Olga Korczak

10

10.

Koło języka angielskiego
dla klas 4 - 8

poniedziałek 7:10 – 7:55

Justyna Wiktorowska

20

11.

Koło polonistyczne dla klas 4 - 8

środa 8:00 – 8:45

Marta Kucińska

24

12.

Koło teatralne dla klas 4-8

piątek 7:10 – 7:55

Marta Kucińska

18

13.

Koło polonistyczne dla klas 4 - 8

środa 12:50 – 14:40

Agnieszka Jaglińska

mf, 23

14.

„Aby język giętki powiedział wszystko co pomyśli głowa”
zajęcia redakcyjno – pisarskie
dla klas 8

piątek 14:50 – 15:35

Maria Gaj

18

15.

„Słowo, gest, obraz, dźwięk” - koło redakcyjne gazetki GAGATEK

piątek15:40 – 16:25

Maria Gaj

18

16.

Koło informatyczne

środa 14:50 - 16:30

Piotr Biernacki

24

17.

Koło matematyczne dla klas 7 - 8

piątek14:50 – 15:35

Artur Wasilewski

21

18.

Koło matematyczne dla klas 5 - 6

poniedziałek 16:40 – 17:25

Andrzej Kulis

8

19.

Chór

wtorek 15:45 – 16:30

czwartek 15:45 – 16:30

Edyta Chabros - Frankiewicz

8

20.

Kółko religijne „wzorowy Chrześcijanin”

środa 13:55 – 14:40

Ewa Trus

6

21.

Kółko religijne

poniedziałek 15:45 – 16:30

Ewa Zacharzewska

6

 

Szkolny Klub Wolontariatu
 

piątek 15:00 – 16:30

Małgorzata Cieślańska
Martyna Mendelowska

 

22.

ABC języka niemieckiego kl. 1 – 4
 

piątek 15:00 – 15:45

Danuta Barszcz

6

23.

Jak przygoda to tylko w Warszawie
- sobotnie wycieczki po Warszawie

ustalone soboty

B. Szakacz – Markiewicz
J. Staręga
M. Prokopczyk
D. Piwko

 

24.

Lubimy chemię

piątek 7:10 – 7:55

Joanna Bieda - Drabińska

22

25.

„Poczytajmy” – zajęcia czytelnicze

wtorek 8:55 – 9:40

Anna Kowalska

świet.

26.

Koło czytelnicze

wtorek 9:55 – 10:40

Anna Kowalska

świet.

27.

Koło języka angielskiego
dla klas 4 - 8

wtorek 14:50 – 15:35

Justyna Wiktorowska

20

28.

Kółko religijne

poniedziałek 15:40 – 17:10

Ewa Zacharzewska

21

29.

Szachy

środa 13:55 – 14:40

Agata Kuroczycka

11

30.

Koło biologiczne

środa 16:35 – 17:20

Zofia Korbut

22

31.

Zajęcia techniczne

poniedziałek 15:40 – 16:25

Elżbieta Koprowska

14

 

 

ZAJĘCIA  SPORTOWE

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

1.

 

SKS

środa 13:55 – 15:35

Artur Ceglarski
Leszek Pałczyński

2.

SKS

środa 13:55 – 14:40
czwartek 14:50 – 15:35

Sylwia Wróblewska

3.

SKS

czwartek 14:50 – 15:35

Kinga Szymańska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie im. J.CH.Andersena
    ul. L. Teligi 3
    02-777 Warszawa
  • (22) 6415238

Galeria zdjęć

Mapa