Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne Fundacja Pro-Musica w naszej szkole Współpraca z GALERIĄ DZIAŁAŃ- warsztaty Rejestr zabytków na Ursynowie KONKURSU WARSZAWA SZWANKOWSKIEGO – II EDYCJA ETYKA

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej

z Oddziałami Integracyjnymi nr 318

w roku szkolnym 2017/2018

 

Edukacja wczesnoszkolna klasy I – III

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

sala

1.

Wiem co potrafię – kl. 1

piątek
10:45 – 11:30

E. Zarzycka - Pudło

15

2.

Mądra główka – kl. 2

poniedziałek
11:40 – 12:25

Bożena Marszałek

pokój wf

3.

Asy z trzeciej klasy – kl. 3

wtorek
11:40 – 12:25

Diana Januszewska

15

4.

Gry i zabawy edukacyjne – kl. 3

czwartek
10:45 – 11:30

Monika Matyka

pokój wf

5.

Z Kangurem za pan brat – kl. 3

czwartek
11:40 – 12:25

Olga Korczak

pokój wf

6.

Liczę i piszę – kl. 3

środa
16:30 – 17:15

Dorota Piwko

4

7.

Książkę w dłoń i poznaję świat – kl. 3

piątek
11:40 – 12:25

Olga Kosińska

pokój wf

8.

Kółko religijne „Wzorowy Chrześcijanin”

czwartek
13:50 – 14:35

Ewa Trus

15

9.

Hiszpański śpiewająco

piątek
14:45 – 15:30

Grzegorz Czarnecki

8

10.

Zajęcia czytelniczo - plastyczne

środa
14:45 – 15:30

Alicja Stelmach

bibl.

11.

Kolorowy świat wyobraźni – zajęcia plastyczne

poniedziałek
8:30 – 9:30

Jadwiga Wołoszka

świetl.

12.

Mądre bajki z całego świata

wtorek
8:30 – 9:30

Paulina Glinka

świetl.

13.

Ekoplastyka – zajęcia z materiałów wtórnych

wtorek
9:30 – 10:30

Agnieszka Lebioda

świetl

14.

W świecie barw – zajęcia plastyczne

środa
8:30 – 9:30

Małgorzata Urban

świetl.

15.

Kuferek pełen skarbów

środa
9:30 – 10:30

Hanna Wadzyńska - Nowosad

świetl

16.

Opowieści stumilowego lasu - origami

czwartek
8:30 – 9:30

Barbara Cichecka

świetl.

17.

Kolorowe kredki – zajęcia plastyczne

piątek
8:30 – 9:30

Anna Winiarczuk

świetl.

 

 

 Klasy IV – VI

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

sala

1.

Koło matematyczne

piątek
14:45 – 15:30
15:40 – 16:25

Artur Wasilewski

12

2.

Zajęcia matematyczne

co 2 tygodnie
czwartek 14:45 – 15:30
piątek 14:45 – 15:40


Anna Kubicka


15
7

3.

Zajęcia matematyczne kl. 5

środa
15:40 – 16:25

Monika Sadoch

8

4.

Kółko Scrabble

środa
15:40 – 16:25

Iwona Przybysz

12

5.

Koło fizyczno – techniczne
(przemiennie co dwa tygodnie)

wtorek
14:45 – 15:30
piątek
8:00 – 8.45

Urszula Chmielewska

15

2

6.

Koło chemiczno - biologiczne

poniedziałek
7:15 – 8:00

Ilona Pastucha

3

7.

Koło języka angielskiego

poniedziałek
14:45 – 15:30

Iwona Marchewka

15

8.

Koło języka angielskiego

piątek
15:40- 16:25

Dorota Ruczaj

8

9.

Koło języka angielskiego

wtorek
15:40 – 16:25

Justyna Wiktorowska

7

10.

Innowacja polonistyczna - DRAMA

wtorek
12:45 – 13:30

Maria Gaj

forum

11.

Koło teatralne

poniedziałek
15:40 – 16:25

Marta Kucińska
Agata Wojciechowska

10

12.

Podróże małe i duże

wtorek
14:45

Martyna Prokopczyk

3

13.

Koło informatyczne

czwartek
16:30 – 17:15

Piotr Biernacki

2

14.

Chór

wtorek
16:30 – 17:15

Edyta Chabros - Frankiewicz

8

15.

Koło filmowe

wtorek
16:30 – 17:15

Bożenna Szakacz - Markiewicz

11

16.

Kółko religijne

piątek
16:30 – 17:15

ks. Jakub Rosiński

11

 

Szkolne Koło Wolontariatu

piątek
14:40 – 15:40

Małgorzata Cieślańska
Martyna Mendelowska
Dorota Piwko

gabinet
pedagog
.

 

 

ZAJĘCIA  SPORTOWE

 

l.p.

nazwa zajęć

czas zajęć

nauczyciel prowadzący

sala

1.

SKS kl. 4 - 6

wtorek 16:30 – 17:15

Marzena Drewniak

Artur Ceglarski

sg

 

2.

Zabawa i sport klasy 1 - 3

poniedziałek 9:50 – 10:35
wtorek 10:45 – 11:30
piątek 12:45 – 13:30

 

Artur Ceglarski

 

f

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 w Warszawie im. J.CH.Andersena
    ul. L. Teligi 3
    02-777 Warszawa
  • (22) 6415238

Galeria zdjęć

Mapa