„What a girl made?”- mini-galeria w naszej szkole Ołówkiem, kredką i pędzlem, czyli kilka plastycznych inspiracji Sukces Leny Przepióry w wojewódzkim konkursie plastycznym Międzynarodowy konkurs matematyczny Międzynarodowy Dzień Kropki Jak to było na wakacjach…. Bajki Ignacego Krasickiego oczami piątoklasisty

Prace plastyczne

Z przyjemnością informujemy, że Lena Przepióra, uczennica klasy 3 c, została laureatką Wojewódzkiego konkursu plastycznego pod hasłem „Gdybyś mógł stać się na jeden dzień Leonardem da Vinci, Vincentem van Goghiem lub Salvadorem Dali to jaką pracę zaprezentowałbyś światu?”.

W niniejszym konkursie Lena zajęła wysokie II miejsce (w kategorii I: uczniowie klas 1-3). „Kwitnący migdałowiec” – tak nosi tytuł pracy stworzonej przez naszą utalentowaną uczennicę na potrzeby konkursu plastycznego.

Konkurs został zorganizowany przez Studio Rysunku OZ oraz ASTRA S.A. i był skierowany do uczniów szkół podstawowych w województwie mazowieckim. Celem wydarzenia było zainteresowanie uczniów szkół podstawowych życiem i twórczością Leonarda da Vinci, Vincenta van Gogha, Salvadora Dali, rozwijanie talentów artystycznych, rozwijanie wyobraźni oraz twórczego, kreatywnego myślenia, rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Na konkurs wpłynęło w sumie 169 prac.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oto nagrodzona praca Leny: