Elementy treningu uważności na zajęciach integracji sensorycznej Origami - sztuka składania papieru cz. 5 Origami - sztuka składania papieru cz. 4 Origami - sztuka składania papieru cz. 3 Origami - sztuka składania papieru cz. 2 Origami - sztuka składania papieru "Elementy terapii ręki na zajęciach integracji sensorycznej" „Zaprogramuj zdrowie” Bystra logika smyka Kto to zmalował PRAWO DO SZCZĘŚCIA I SWOJEGO MIEJSCA W SPOŁECZEŃSTWIE Mały patriota „Pociągiem do Krainy Wiedzy” „ Zielona kraina w literaturze dla dzieci" „Zawody i pasje moich rodziców” „Łowcy historii. Spotkania z ciekawymi ludźmi”

Origami - sztuka składania papieru cz. 4

W ramach prowadzonych zajęć origami w lutym przy okazji Walentynek uczniowie klasy 2a wykonali serca. A dzisiaj – 9 marca zrobiliśmy zakładki do książek (zajączki), których w tym miesiącu uczniowie będą czytać więcej niż zwykle. Oprócz lektury obowiązkowej prowadzą dodatkowe dzienniczki  czytania gdzie codziennie zapisują ile czasu poświęcili na wybraną przez siebie lekturę. Zające przydadzą się na pewno!

Składanie papieru idzie nam coraz lepiej. Zakładkę prawie wszyscy uczniowie wykonali całkowicie samodzielnie, postępując zgodnie z instrukcją filmową.