Elementy treningu uważności na zajęciach integracji sensorycznej Origami - sztuka składania papieru cz. 5 Origami - sztuka składania papieru cz. 4 Origami - sztuka składania papieru cz. 3 Origami - sztuka składania papieru cz. 2 Origami - sztuka składania papieru "Elementy terapii ręki na zajęciach integracji sensorycznej" „Zaprogramuj zdrowie” Bystra logika smyka Kto to zmalował PRAWO DO SZCZĘŚCIA I SWOJEGO MIEJSCA W SPOŁECZEŃSTWIE Mały patriota „Pociągiem do Krainy Wiedzy” „ Zielona kraina w literaturze dla dzieci" „Zawody i pasje moich rodziców” „Łowcy historii. Spotkania z ciekawymi ludźmi”

Origami - sztuka składania papieru cz. 2

Podczas kolejnych zajęć składania papieru metodą origami uczniowie klasy 2a wykonali zgodnie z instrukcją obrazkową łabędzie. Zadanie okazało się dość proste – prace można podziwiać na poniższym zdjęciu.

Nieco więcej kłopotów sprawiło natomiast wykonanie ptaka. Choć praca ta oznaczona była jako „łatwa” to sprawiła dzieciom dużo trudności. Za pierwszym razem tylko kilka osób prawidłowo wykonało wszystkie czynności pokazane w instrukcji filmowej. Dopiero na drugich zajęciach poświęconych na wykonanie tej samej pracy wszystkim udało się  osiągnąć sukces!