„What a girl made?”- mini-galeria w naszej szkole Ołówkiem, kredką i pędzlem, czyli kilka plastycznych inspiracji Sukces Leny Przepióry w wojewódzkim konkursie plastycznym Międzynarodowy konkurs matematyczny Międzynarodowy Dzień Kropki Jak to było na wakacjach…. Bajki Ignacego Krasickiego oczami piątoklasisty

Prace plastyczne

„What a girl made?”- mini-galeria w naszej szkole

Od 17 maja 2021r. w naszej szkole jest dostępna dla społeczności szkolnej wystawa prac uczennicy klasy 8b - Asi Daniluk. Kim jest Asia? To wrażliwa dziewczyna, która od kilku lat rozwija swój talent i umiejętności uczestnicząc w warsztatach malarskich i zajęciach rzeźbiarskich. Ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych. Jej ulubioną techniką jest akryl, ale nie zamyka się na nowe twórcze rozwiązania. Poza tym gra w szachy i z pasją uczy się języków obcych. Marzy, aby w przyszłości studiować na Akademii Sztuk Pięknych. A co tworzy? Jak wyglądają Jej prace? Warto obejrzeć prezentację zamieszczoną w linku poniżej.