Lato w Mieście 2023

WAŻNE  INFORMACJE „LATO W MIEŚCIE”

Informujemy, że:

1. Dzieci zobowiązane są zgłaszać się w placówce do godziny 8:15. Dzieci, które przyjdą po godzinie 8:15 mogą nie zostać przyjęte na akcję „Lato w Mieście” lub nie uczestniczyć w planowanych dla grupy zajęciach.
  2. Nieobecności dzieci i odpisy z obiadów zgłaszamy telefonicznie lub mailowo w sekretariacie szkoły do godz. 14:00 dnia poprzedniego.  tel. 22 259 41 98, sp318@eduwarszawa.pl
  3. Uczniowie cały czas przebywają w tych samych grupach.
    Nie ma możliwości zmiany grupy.
  4. Podczas wyjść na basen, prosimy, aby dzieci miały przy sobie odpowiednie akcesoria basenowe (strój, klapki, czepek, ręcznik). Dzieci, które nie uczestniczą w zajęciach na basenie, idą z grupą na basen i pozostają pod opieką wychowawcy.
  5. Podczas wyjść na kręgielnie uczestnicy zobowiązani są posiadać obuwie z jasną podeszwą, natomiast podczas zajęć sportowych – obuwie sportowe.
  6. W czasie prowadzonych zajęć w grupach, dzieci nie korzystają
    z telefonów komórkowych, nawet gdy w tych zajęciach nie uczestniczą.
  7. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w odpowiednią ilość napojów (wody).
  8. Ze względu na częste wyjścia, prosimy o zwrócenie uwagi na odpowiedni ubiór dziecka dostosowany do panujących warunków pogodowych.

Uczestników akcji „Lato w Mieście 2023” w naszej placówce, prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej w zakładce „Lato w Mieście”.