Kolejny raz się udało!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną akcję kompletowania „Szlachetnej Paczki”!

Podczas seansów filmowych dla młodszych dzieci, nocowania w szkole dla starszych uczniów, a także poprzez wpłaty indywidualne oraz włączenie się Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, które decyzją Zarządu Głównego przekazało środki finansowe na rzecz wybranej przez nas rodziny, udało nam się zebrać prawie 7 tysięcy złotych!!!

Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania… i znacznie wybiegło poza kwotę, którą według naszych założeń potrzebowaliśmy na zaspokojenie potrzeb wybranej przez nas rodziny… W efekcie postanowiliśmy przygotować dwie „Szlachetne Paczki”! Dodatkowo udało nam się skompletować potrzebne artykuły dla samotnie mieszkającej p. Anny!

Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup opału na zimę (ekogroszek – 2 tony), pralki dla p. Anny, kilku kompletów pościeli wraz z poszewkami, koców, narzut, wymarzonej przez rodzinę gitary, kurtek zimowych, obuwia, młodzieżowych butów do trenowania zapasów, odzieży codziennej, robota kuchennego, zestawu garnków, a także indywidualnych upominków dla wszystkich objętych pomocą osób!

Dzięki hojności zaangażowanych osób zebraliśmy także kilka kartonów artykułów spożywczych, kosmetyków i chemii domowej.

Wszystkie zostało zapakowane, kartony ozdobione, a wypakowane nimi po brzegi samochody ruszyły do Góry Kalwarii – gdzie zostawiliśmy 16 paczek oraz potwierdzenie dostarczenia 2 ton opału dla 5-osobowej rodziny, a pozostałe 6 paczek wraz z potwierdzeniem zakupu pralki, powędrowało do Wilanowa, gdzie osobiście wręczyliśmy je p. Ani.

Dziękujmy wszystkim zaangażowanym Dzieciakom i Wolontariuszom, którzy chętnie pakowali i ozdabiali paczki, Rodzicom, którzy kolejny raz udowodnili, iż w organizowanych przedsięwzięciach charytatywnych można na nich liczyć oraz zaangażowanej grupie Nauczycieli, bez których nie wyobrażam sobie całej tej akcji!

Było Super! To co, za rok o tej samej porze? :)