Nocowanie w szkole + Seans

Szanowni Państwo!

Kolejne akcje charytatywne za nami!

Udało się podliczyć zebrane przez nas środki, które zostaną przekazane dla wybranej przez nas Rodziny w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki”.

- podczas Seansu Filmowego dla klas młodszych (film + popcorn) udało się zebrać 914, 90 zł

- podczas Nocowania dla klas starszych (bilety + popcorn + naleśniki) udało się zebrać 3186, 03 zł.

Co w sumie daje pokaźną kwotę - 4100,93zł! która wciąż rośnie :)

Ogromne podziękowania dla nauczycieli biorących udział w nocowaniu – brawa dla p. Moniki Sadoch, p. Małgosi Cieślańskiej, p. Marzeny Drewniak, p. Iwony Marchewki, p. Bożenny Szakacz - Markiewicz, p. Ani Kowalskiej i p. Artura Ceglarskiego! Takiej ekipie nic nie jest straszne :)

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu usmażyli dla nas góóórę naleśników - były pyszne! Dzięki!

Dziękuję też nauczycielom świetlicy, którzy pomogli pilnować młodsze dzieciaki podczas seansu filmowego oraz Radzie Rodziców za zakup popcornu i smakołyków do naleśników.

Finansowo w akcję włączyli się także Absolwenci naszej szkoły i ich Rodzice, dziękujemy za pamięć!

Mamy już sporo, ale zbieramy dalej!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Martyna Mendelowska

PS. Dzieciaki podczas nocowania były naprawdę grzeczne. Co prawda w ogóle spać nie chciały, ale cóż, takie uroki tego typu imprez :):)