Kiermasz Bożnarodzeniowy

W czasie tegorocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego gościliśmy naszych przyjaciół - pracowników i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej "Wiara i Nadzieja" oraz wolontariuszy Fundacji "Nie tylko myśl". Sprzedawali oni wyjątkowe, unikalne wyroby swoich podopiecznych - np. różnorakie ozdoby Bożonarodzeniowe, niepowtarzalne bombki zrobione z żarówek, kartki świateczne. Z wielką przyjemnością zauważyłyśmy, że dzięki swojej orginalności zostały one docenione i cieszyły się niemałym powodzeniem zarówno wśród Rodziców naszych uczniów, jak i wśród Nauczycieli. Osobne stoisko miały też wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu, na kórym sprzedawały kartki świateczne, choinki z szyszek oraz pierniczki.

Środki uzyskane w czasie Kiermaszu WTZ "Wiara i Nadzieja" oraz Fundacja "Nie tylko myśl" przeznaczą na swoje potrzeby zgodne z założeniami statutowymi.

Szkolny Klub Wolontariatu uzyskaną ze sprzedaży swoich wyrobów kwotę przekaże na potrzeby Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.